Reklam Metinleri ve Senaryonuz Hazır!

Reklam metinleri ve senaryo yazımı

Pek çoğumuzun en büyük zevkidir film izlemek. Oyuncuların da yine pek çoğunu tanır ama bu rolleri oynamalarına vesile olan öyküyü kimin kaleme aldığını bilmez, hatta merak etmeyiz.


Senaryo yazarlığı, filmle amatörce de olsa ilgilenen çok kimsenin hayalidir. Senaryo yazımı ise pek öyle kolay değildir. Özellikle kısa film senaryoları özelinde pek çok çalışma olduğunu biliyoruz.


Senaryo yazdırmak istiyorum, senaryo arıyoruz!” diyorsanız, tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Hayal ettiğiniz filmin olabilirliğini konuşarak uzun ya da kısa metrajlı film senaryolarınızı en kısa sürede teslim ediyoruz.


Diğer yandan, TV’lerde her gün sayısız defa gördüğümüz reklamlar için de metin yazarlığınızı yapıyoruz. En iyi reklam metinleri için bize ulaşın, en güzel tanıtımı birlikte hazırlayalım.


Senaryo arayanlar; senaryo yazma hizmetleri için buradayız.

Neler yapıyoruz?

  • 1
    Senaryo yazımı: Konu belirlemesi yaptıktan sonra senaryolarınızı sıfırdan oluşturabilediğimiz gibi, sizin beklentilerinize göre şekillendirebiliyoruz.
  • 2
    Reklam hazırlama: Reklam metinlerinizi en dikkat çekici şekilde hazırlayıp sunuyoruz.
  • 3
    Senaryo ve reklam tamamlama: Yarım kalmış projelerinizi değerlendirip en uygun içerikle olabilecek en profesyonel hâle getiriyoruz. 

Nasıl çalışıyoruz?

“Her şey iyi bir iletişimle başlar.”

Önce bizden ve metninizden tam olarak ne beklediğinizi soruyoruz.

Metinde özellikle bulunmasını istediğiniz noktaları öğreniyoruz.

İçeriği en güzel şekilde hazırlayıp teslim ediyoruz.

VERİMLİ VE HIZLI BİR ÇALIŞMA İÇİN 


@Tuba Karadağ - Her hakkı saklıdır.